Skip to content

Szkolenia

24WG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oferuje szkolenia, z zakresu: 

– Finansów i rachunkowości 

– Kadr i podatków 

– Human Resources (HR) 

– Marketingu 

– Organizacji i zarządzania 

 
Misją naszej spółki jest świadczenie usług spełniających wszystkie wymagania klientów, zapewniających im zadowolenie i satysfakcję oraz przyczyniających się do rozwoju zarówno jednostek biznesowych, jak i jej pracowników.

Skupiamy się na szczegółowej analizie potrzeb klientów, na podstawie której przygotowujemy plan działania dopasowany i odpowiedni dla danej osoby.

Nasza firma zajmuje się pośrednictwem w procesie poszukiwania pracy między pracodawcami a pracobiorcami – dajemy możliwość szerokiego wyboru ofert pracy oraz sprawiamy, że procesy związane z zatrudnieniem są proste i szybkie. Oprócz oferowanej pomocy w znalezieniu pracy, pragniemy również pomagać firmom zwiększać ich przewagę konkurencyjną oraz pozycję na rynku poprzez organizację usług szkoleniowych i doradczych. Celem naszej firmy jest poszerzenie działalności w tym zakresie – pragniemy się dokształcać w zakresie światowych trendów, aby oferowane szkolenia były aktualne oraz wzbogacać naszą ofertę o nowe rodzaje szkoleń, aby wzbudzać zainteresowanie wśród klientów

Oferujemy również usługi szkoleniowe przez BUR – Bazę Usług Rozwojowych (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/) 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu

Nasze biuro

ul. Krupówki 14A/B6 Zakopane

Dane kontaktowe

CentrumZatrudnienia.pl
Obsługujemy pracowników i pracodawców

ul. Krupówki 14A/B6
Zakopane

Znajdź nas w social media